8 Січня 2023 в 21:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ведучий Fox Business називає фанатів XRP “теоретиками змови”

Лістинг XRP
Share this page to Telegram

Гаспаріно закликав фанатів XRP припинити поводитися як група теоретиків змови та дітей.

Між провідним Fox Business Чарльзом Гаспаріно та спільнотою XRP назрівають спекотні суперечки. У серії недавніх твітів Гаспаріно стверджував, що шанувальникам XRP потрібно «подорослішати» та перестати виглядати як «теоретики змови та діти».

Представник Fox Business заявив, що він не бачив “і нуля злочинної поведінки з боку Білла Хінмана”, який є колишнім директором відділу корпоративних фінансів Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Він також стверджує, що це не означає, що судовий процес SEC проти Ripple обов’язково є правильним, але закликав людей мати справу з фактами.

Потім Гаспаріно розкритикував те, що він назвав «(не) логікою», пов’язаною з передбачуваними злочинними намірами Хінмана. Він зазначив, що хоча міністерство юстиції Джо Байдена хотіло б «покарати чиновника Трампа за порушення закону», не було жодних звинувачень чи розслідувань, крім того, що він назвав «цвіріньканням #XRPers».

Нарешті, Гаспаріно попередив тих, хто погрожував і залякував його на підставі його репортажів, сказавши їм «не йти за мною», оскільки це «не вплине». Він закликав їх не ігнорувати факти, заявивши: “Повірте мені в цьому”.

Загалом, Гаспаріно, схоже, має намір аналізувати факти та усувати будь-які безпідставні теорії змови, що стосуються юридичних проблем Ripple. Звичайно, його коментар не змінить погляди спільноти XRP на Хінмана.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар