Киптовалюта Binance

Важливі видозміни у перевірці особи Binance

Binance безперервно тестує свою продукцію та послуги, щоб з’ясувати, які видозміни та вдосконалення потрібні під час розвинених масштабних нормативів відповідності. Для посилення захисту клієнтів біржі та забезпечення безпечного криптографічного середовища для всіх, біржа вводить такі оновлення:

Відразу ж набирає чинності правило, нові клієнти зобов’язані обов’язково здійснити проміжну верифікацію для допуску до продукції та послуг біржі Binance. У ці послуги входять депозити у криптовалюті, угоди та зняття коштів. Також користувачам потрібно буде пройти верифікацію, щоб поповнити свій баланс.

З 20 серпня 2021 року, у користувачів, які ще не здійснювали проміжну верифікацію, права допуску до облікового запису були частково обмежені на «Тільки висновок», проте, вже зараз, ця послуга також недоступна без верифікації. Ці зміни здійснювалися послідовно, щоб мінімізувати труднощі для користувачів.

Після того, як клієнти зможуть завершити проміжну верифікацію, їм буде доступний весь спектр послуг і продуктів криптобіржі.

Binance наполегливо пропонує клієнтам негайно здійснити проміжну верифікацію, щоб уникнути неполадок у процесі ревізії та обмежень на їх доступ.

Під час перевірки «Знай свого клієнта» (KYC) постачальники фінансових послуг повинні ідентифікувати та перевіряти своїх клієнтів. KYC активно бореться зі злочинною діяльністю, збираючи та перевіряючи інформацію про клієнтів.

Фінансові установи та постачальники послуг, такі як Binance, все частіше змушені впроваджувати надійні процедури KYC для захисту клієнтів та їх активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *