NFT

Вартість NFT обвалилася на 70%

Середня вартість невзаємозамінних токенов знизилася на 70%, але чи варто вважати технологію “пузирем”?

Вартість NFT, або невзаімозаменемих токенов, в середньому скоротилася на 70% від пікових значень. Про це говорять дані сервісу nonfungible.com. Падіння знову призвело до дискусії про те, чи є нова технологія кроком вперед або звичайною манією.

Невзаємозамінні токени дозволяють в цифровій формі висловити предмети мистецтва і внутрішньоігрові предмети, нерухомість і багато іншого. Сплеск інтересу до напрямку був викликаний продажем NFT-арту художника Beeple за $ 69 млн.

У той час як одні назвают поява лімітованих цифрових колекцій справжнім проривом, інші вважають – ринок утримується на плаву виключно завдяки інвесторам, але ніяк не технологіям.

Кріс Уілмер, академік Університету Піттсбурга, пояснює – обидві теорії вірні. Як і криптовалюта, самі маркери не є пузирем. Однак, періодично ринок будуть охоплювати манії і надмірна пропозиція.

Не до кінця з твердженням про 70% -му падінні згоден Джессі Пауелл (Jesse Powell), засновник і глава біржі Kraken. Він пояснює: ряд активів не зазнав подібного падіння, а сам ринок продовжує розширюватися і ставати доступнішою – кожен може створити свій токен на децентраізованном аналогу eBay.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *