Новини Ethereum

Вартість коштів на депозитному контракті Ethereum 2.0 перевищила $ 10 млрд

Обсяг заблокованих коштів в депозитному контракті Ethereum 2.0 перевищив $ 10 млрд (3,99 млн ETH).

The total value in the ETH 2.0 Deposit Contract just went above $10 billion with 3,994,722 $ETH deposited pic.twitter.com/rdtFTxG14C— Bloqport Insights (@Bloqbot) April 27, 2021

Показник відповідає 3,45% ринкової пропозиції другої за капіталізацією криптовалюти.

Заблоковані в стейкінгу ETH2 монети у 2,7 раза поступаються їх числу, залученому в протоколах децентралізованих фінансів на базі Ethereum. За даними DeFi Pulse, цей показник становить 10,9 млн монет (~ $ 61,7 млрд).

Прибутковість стейкінгу опустилася до 7,8% річних.

Новини Ethereum

22 квітня котирування Ethereum піднялися вище позначки $ 2600, встановивши новий історичний максимум. На момент написання ETH торгується на рівні $ 2550.

Нагадаємо, аналітики Messari висловили впевненість, що після переходу на другу версію протоколу Ethereum може змістити біткоін з першого рядка в рейтингу активів за капіталізацією.

Раніше вони заявили, що мережа Ethereum залишиться недосяжною для конкурентів завдяки розгортанню рішення другого рівня на основі Rollups.

Макроінвестор Рауль Паль спрогнозував зниження в травні 2021 року співвідношення Ethereum до біткоіна перед прискоренням зростання показника.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *