Новини Біткоін

Вартість Ethereum вперше перевищила $ 3,5 тис.

На тлі рекордного зростання домінація альткоіна на крипторинку збільшилася до 17%, а його капіталізація зросла до $ 406 млрд.
Ціна Ethereum на криптобіржі Binance вперше перевищувала $ 3,52 тис. На 17:00 по Києву альткоін торгується на рівні $ 3,48, а його капіталізація, за даними CoinGecko, досягає $ 406 млрд. Всього за добу цифрова монета подорожчала на 12%.

На тлі рекордного зростання Ethereum його домінація на крипторинку збільшилася до 17%. Домінація головної криптовалюти вперше за останні три роки опустилася до 43,9%. Поточна фаза зростання Ethereum почалася 25 квітня. З того моменту цифрова монета подорожчала на 60% (з $ 2,2 тис).

Після того, як ціна Ethereum перевищила $ 3 тис., творець цифрової монети Віталік Бутерін став мільярдером. Йому належить 365 тис. Ethereum. За поточним курсом альткоіна статки Бутеріна оцінюються в $ 1,26 млрд.

У квітні в мережі Ethereum відбулося важливе оновлення Berlin, яке знизило комісії за транзакції. У липні розробники альткоіна планують випустити ще одне оновлення – London, яке повністю змінить механізм розрахунку комісій. Частина комісій, яку зараз отримують майнери в якості винагороди, буде спалюватися.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.