Вартість Bitcoin

Вартість біткоіна наблизилася до $ 55 тис.

Головна криптовалюта за останні два дні зросла на 17%. Вона почала дорожчати після падіння котирувань до мінімальної позначки з початку березня.
Ціна біткоіна на криптобіржі Binance 27 квітня досягала позначки в $ 54,9 тис. На 11:45 по Києву вартість цифрової монети становить $ 54,6 тис. Головна криптовалюта за останні два дні зросла на 17% після падіння котирувань до $ 46,9 тис. – мінімальної позначки з початку березня.

Ціна біткоіна зростає на тлі публікації фінансової звітності компанії Tesla. Зі звіту випливає, що автовиробник в кінці березня продав 10% криптовалюти на $ 272 млн, зафіксувавши $ 101 млн прибутку. Це підтвердив у Twitter генеральний директор Tesla Ілон Маск, і зазначив, що свої цифрові активи він не продавав.

Завдяки продажу біткоіна Tesla вдалося вийти на рекордний прибуток за підсумками кварталу – $ 438 млн. Попередній рекорд був встановлений в третьому кварталі 2020 року і склав $ 331 млн.

Про те, що Tesla інвестувала в біткоіни $ 1,5 млрд, стало відомо ще на початку лютого. З кінця березня компанія надала можливість оплатити покупку своїх електромобілів біткоіном. Поки це можуть зробити тільки жителі США, але компанія збирається почати приймати оплату в біткоінах за межами країни до кінця року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *