IEO

В Японії пройде перше в історії країни IEO

Внутрішній токен майданчика для створення цифрового контенту Hashpalette стане першою цифровою монетою, яка буде випущена в результаті первинної біржової пропозиції на японському криптовалютному ринку.
Японська криптобіржа Coincheck анонсувала проведення першої в історії країни первинної біржової пропозиції (IEO). Майданчик влітку розмістить для продажу токени крос-блокчейну Hashpalette (HPT), орієнтованого на створення цифрового контенту.

Coincheck уклала партнерську угоду з Hashpalette ще в серпні минулого року. HPT стане першим токеном, який буде випущений в результаті IEO на японському криптовалютному ринку.

У травні 2020 року в Японії набрали чинності поправки до законодавства, які врегулювали звернення криптовалюти на території країни.

Первинна біржова пропозиція (IEO) – альтернативний варіант ICO, який відрізняється від нього тим, що не розробники проєктів шукають інвесторів на нові маркери, а криптовалютна біржа відбирає перспективні команди та просуває їх монети серед своїх користувачів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *