Marvel

В кінці року NFT від Marvel з’являться на маркетплейсі VeVe

В Marvel Entertainment повідомили про випуск в партнерстві з Orbis Blockchain Technologies невзаємозамінних токенів (NFT) і цифрових предметів колекціонування в додатку VeVe marketplace. За даними розважальної компанії, шанувальники Marvel зможуть торгувати NFT з кінця цього року.

Всі цифрові колекційні предмети Marvel будуть випущені на блокчейні та будуть доступні користувачам для покупки та продажу на торговому майданчику VeVe за допомогою вбудованого в додаток токена Gems (GEM).

Уже зараз в додатку VeVe представлені цифрові колекційні предмети з персонажами з коміксів DC, Star Trek і інших франшиз. Найбільш відомі персонажі Marvel включають Росомаху, Людини-павука, Залізну людину і Капітана Америку.

Попри те, що в Marvel поки не мають прямого відношення до криптопростору, окремі художники можуть пропонувати свої роботи з використанням відомих персонажів. У лютому NFT із зображенням Людини-павука Адама Кубертена був проданий більш ніж за $ 25 000 на платформі Portion.io, яка дозволяє створювати та продавати рідкісні твори мистецтва.

Представник торговельної площадки VeVe повідомив, що з грудня 2020 року було продано понад 580000 NFT, сума при цьому не уточнювалася.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *