Індія

В Індії розповіли, як боротимуться із криптовалютною торгівлею

Влада Індії має намір посилити регулювання криптовалютної торгівлі, щоб зробити її менш привабливою для громадян. Проте вводити повну заборону на приватні криптовалюти, як передбачалося раніше, не планується, пише Reuters з посиланням на джерела.

Замість тотальної заборони до торгів можуть бути допущені лише попередньо схвалені монети, які після затвердження владою проходитимуть лістинг та звертатимуться на біржах. Джерела стверджують, що влада навмисно намагається зробити процес скрутним.

«Лише після схвалення монети владою вона може бути допущена до торгів. Інакше її зберігання та обмін може спричинити штраф», — заявило одне з джерел.

Очікується, що закон про криптовалюти буде представлено і прийнято під час парламентської сесії, яка стартує цього місяця. У поточному вигляді пропозиція створить перешкоди для обміну тисяч криптовалют, які існують поза правовим полем, зазначає Reuters.

У четвер прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що всі демократичні країни повинні працювати спільно над тим, щоб криптовалюти «не потрапили в не ті руки, які можуть зіпсувати нашу молодь». Як приклад він вказав на біткоін.

Згідно з більш ранніми пропозиціями, зберігання, випуск, видобуток, обмін та переклад криптовалюту мали бути визнані кримінальним злочином в Індії. Згодом влада пом’якшила позицію, але лише незначно, стверджують джерела. Високопоставлене урядове джерело повідомило, що інвестори «мають сплатити понад 40% податку на приріст капіталу, отриманого до цього часу». Також можуть бути запроваджені інші збори, включаючи податок на товари та послуги та податок на операції з цінними паперами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *