Coin ATM Radar

В цьому році число криптовалютних банкоматів зросло на 70%

Після десятирічного впровадження криптовалют по всьому світу триває установка криптовалютних банкоматів. Згідно з останніми даними Coin ATM Radar, кількість криптовалютних банкоматів у 2021 році зросла на 71,73%, збільшившись з 13 993 на 1 січня до поточних 24 030.

Торік глобальна кількість банкоматів зросла до 13 993, і поточна динаміка показує, що криптобанкомати встановлюються зі швидкістю приблизно 52,3 пристрою в день.

Coin ATM Radar

В цей час США лідирують в цьому сегменті, встановлюючи майже 48 банкоматів в день, судячи з даних за останні сім днів. У березні, кількість банкоматів в США виросла на 177% всього за рік і склала 16 835.

Криптобанкомати доступні в 75 суверенних країнах і обслуговуються 42 виробниками. Дані Coin ATM Radar про виробників також показують, що в цій сфері з часткою ринку 40,9% домінує Genesis Coin, в той час, як General Byte належить близько 24%.

Нещодавно один з найбільших власників мережі біткоін-банкоматів Bitcoin Depot оголосив про партнерство з Circle K для установки криптобанкоматів в США і Канаді. В рамках співпраці встановлюється понад 700 біткоін-банкоматів. Решта 35% ринку розділені між іншими гравцями, включаючи BitAccess, Coinsource і Bitstop.

Bitcoin Depot управляє більш ніж 3500 криптовалютними банкоматами, що дозволяють користувачам в США і Канаді здобувати понад 30 типів криптовалют, включаючи біткоін, ефір (ETH) і Litecoin (LTC).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.