Криптовалюти

Уряд Індії запропонував демократичним країнам крипто-співробітництво

На сьогодні Індія є однією з небагатьох країн, які у довгостроковій перспективі мають намір працювати із криптовалютами.

Уряд цієї держави довгий час йде до створення нормативно-правового регулювання для цифрових валют та визнання їх як окремого класу активів. Нещодавно індійська влада публічно звернулася до демократичних країн, закликавши їх до співпраці у сфері віртуальних грошей.

Активна зацікавленість уряду в цифрових активах почала виявлятися на тлі частих обговорень зростальних банківських проблем в Індії. Зокрема, про розвиток галузі криптовалют часто почав говорити прем’єр-міністр країни Нарендра Моді, який вважає, що від нових грошей та технології розподіленого реєстру, за правильного підходу, можна отримати непогану вигоду.

Цікавість до криптовалют, що виявляється останнім часом, не заважає Моді в рамках своїх виступів пов’язувати цифрові активи зі злочинами у сфері відмивання грошей і фінансуванням тероризму. За словами прем’єр-міністра, використання віртуальних грошей представниками кримінального світу — це основна причина, через яку криптовалюти поки що не можуть стати офіційним платіжним засобом в Індії. Проте чиновник сподівається, що у партнерстві з іншими країнами владі вдасться знайти альтернативу в цьому питанні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що уряд Індії хоче провести переговори із представниками місцевого крипто-бізнесу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *