Венгрия

Угорщина вдвічі знизить податок на криптовалюту в розрахунку збільшити бюджетні надходження

Угорщина знизить податки на доходи з криптовалюти від 30,5% до 15%. Про це сьогодні оголосив міністр фінансів країни Міхай Варга у відеозапису на Facebook.

Варга розповів про плани влади щодо стимулювання економіки на найближчий рік, зокрема про прийдешні податкові послаблення. Зміни в області криптовалюти наберуть чинності з наступного року. Очікується, що завдяки цьому економіка країни зможе залучити «багатомільярдні» додаткові надходження.

Криптовалюти з метою оподаткування не розглядаються в Угорщині як гроші, а їх продаж фізичними особами підпадає під статтю «інших доходів». Згадана вище ставка оподаткування формується з податку на доходи фізичних осіб і відрахувань на соціальні потреби.

Член міської ради Токіо Ю Іто тим часом запропонував взагалі скасувати податки на криптовалютний трейдинг в японській столиці для стимулювання розвитку і перетворення її в «центр торгівлі цифровими активами».

Індонезія водночас навпаки збирається ввести податок на криптовалюти з метою залучення додаткових виплат до постраждалого від пандемії коронавірусу бюджет. За оцінками, чисельність криптовалютних інвесторів на території країни становить 4,45 млн, що у два рази перевищує значення фондового ринку. «Якщо існує прибуток у формі приросту капіталу від транзакції, вона повинна обкладатися прибутковим податком», – заявили в місцевому податковому органі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *