Криптовалюти

У вересні дохід Giant Axie Infinity впав на 40%

У вересні стрімке зростання Axie Infinity різко зупинилось, і виторг впав на 40% в порівнянні з серпнем, що стало першим падінням в місячному численні з січня.

Гра з битвою з монстрами, в якій для винагороди гравців використовуються невзаємозамінні токени (NFT), заробила у вересні 64 933,71 ефіру (ETH) на суму 220,32 мільйона доларів в порівнянні з рекордними 342 мільйонами доларів в серпні, показує дата-центр Axie World. Хоча показник за вересень є зростання майже в 3000 разів у порівнянні з попереднім роком, це всього лише близько 10% від темпів попереднього місяця.

Згідно з даними, наданими Token Terminal, серед додатків на основі блокчейнів щомісячний дохід Axie поступається тільки 830 мільйонам доларів Ethereum. Популярність економіки «грай заради заробітку» очевидна з того факту, що Axie Infinity заробила значно більше доходів, ніж важкоатлети децентралізованого фінансування (DeFi), такі як SushiSwap, Aave, Compound і Curve.

Запущена Sky Mavis у 2018 році, Axie infinity виявилася в центрі уваги на початку третього кварталу, оскільки стиснення прибутковості в біткойнів і децентралізоване фінансування призвели до того, що гарячі гроші були вкладені в ігри та NFT.

Гра стала значним джерелом доходу в таких країнах, як Філіппіни, В’єтнам, Венесуела і Бразилія. Це стало настільки популярним на Філіппінах, що уряд висловив намір обкласти податком гравців Axie.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.