DeFi

У січні сума криптовалютних заощаджень DeFi скоротилася на 23%

У січні вартість криптовалюти, заблокованої в протоколах DeFi, знизилася на 23% у порівнянні з груднем 2021-го і становила $178 млрд.

Згідно зі звітом компанії DappRadar, децентралізовані послуги, створені в блокчейні Ethereum (ETH), користуються найбільшою популярністю. На них припадає левова частка цифрових активів на ринку DeFi – $113,5 млрд.

На другому рядку за цим показником з величезним відставанням знаходяться провайдери послуг у мережі Binance Chain, які володіють віртуальною валютою на суму $13,7 млрд. Третє місце посідають сервіси в блокчейні Terra, які залучили активи вартістю $13,1 млрд.

Попит на DeFi скоротився незначно, тому що середня кількість унікальних активних гаманців, підключених до сервісів протягом доби, знизилася лише на 3% до 825 000. Таким чином вартість криптовалюти, перерахованої в смартконтракти, зменшилася головним чином шляхом падіння курсу монет.

Сервіси, створені за допомогою протоколу Polygon, випередили конкурентів за темпами зростання бази клієнтів. У січні кількість користувачів цих DeFi зросла на 78%. Позитивна динаміка обумовлена ​​величезним інтересом криптоспільноти до ігор Crazy Defence Heroes і Sunflower Farmers, в яких реалізовано модель заробітку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.