8 Липня 2021 в 17:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Сенаті США чекають доповідь SEC про регулювання криптовалют до кінця липня

SEC
Share this page to Telegram

Американський сенатор і криптоскептик Елізабет Уоррен винесла чергове попередження про зростальні ризики для споживачів і фінансових ринків через розвиток «вкрай непрозорих і волатильних» цифрових активів, пише Reuters.

Свої побоювання вона позначила в листі до голови Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслера. Колишній кандидат в президенти заявила, що до 28 липня їй необхідний звіт від Генслера про повноваження, які є у SEC для захисту споживачів, що інвестують і торгують криптовалютами, а також про подальші дії Конгресу в цьому напрямку.
«У той час, як попит на криптовалюти й застосування криптовалютних бірж злетіли, відсутність відповідальних здоровому глузду вимог привело до того, що звичайні інвестори виявилися безпорадними перед маніпуляторами й шахраями, – пише голова сенатського комітету з економічної політики. – Ці регуляторні прогалини ставлять під загрозу споживачів і інвесторів і підривають безпеку наших фінансових ринків. SEC повинна залучити свої повноваження в повному масштабі, щоб відповісти на ці ризики, а Конгрес повинен приєднатися, щоб закрити регуляторні прогалини ».
Генслер, який вступив на посаду голови SEC у квітні, раніше сам говорив про необхідність посилення захисту інвесторів на криптовалютному ринку, але до цього часу не запропонував нові правила.

Уоррен зазначає, що криптовалютні платформи не використовують механізми захисту клієнтів, які застосовуються на традиційному ринку. Сенатор просить Генслера пояснити, як саме криптовалютні біржі можуть перешкоджати місії SEC по створенню «чесного, впорядкованого й ефективного ринку», а також вказати, чи потрібно інвесторам додатковий захист і чи потрібно залучати до співробітництва регуляторів з інших країн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар