Блокчейн

У Саудівській Аравії відкриється школа блокчейну

Міністерство зв’язку та інформаційних технологій Саудівської Аравії (MCIT) виступило засновником академії блокчейну в рамках нацпроєкту розвитку людського капіталу.

Саудівська академія блокчейну (SDA) має працювати разом зі швейцарською асоціацією Bitcoin SV (BSV), щоб допомогти стартапам і чинним підприємствам, а також державним установам впровадити технологію блокчейну.

Нова освітня установа покликана надати інструменти для навчання розробників, студентів та підприємців-початківців, які зацікавилися блокчейном. Головне завдання – підготувати молодих спеціалістів до роботи у сфері сучасних інформаційних технологій.

Проєкт розробляється в рамках Saudi Vision 2030 – програми зі скорочення нафтозалежності Саудівської Аравії. Академія має намір використати блокчейн BSV — корпоративну мережу для великого бізнесу та держустанов.

«Ми прагнемо розвивати нові напрямки в рамках Saudi Vision 2030, і блокчейн – один із них. Ми пишаємося роботою з командою BSV і сподіваємося створити одну з найсильніших програм світового рівня, що навчають блокчейну», — заявив заступник голови MCIT Фаріс Аль-Сакабі (Faris AlSaqabi).

Нагадаємо, у 2020 році стало відомо, що дослідницький підрозділ Ісламського банку розвитку Саудівської Аравії (IRTI) разом зі стартапом Bloco займається розробкою системи управління кредитами на базі блокчейну.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.