Samsung

У Samsung розповіли про результати свого метавсесвіту

Представники компанії Samsung розповіли про розвиток свого проєкту метавсесвіту My House. Також вони розповіли про подальші плани та торкнулися теми невзаємозамінних токенів (NFT). Корейці підкреслили, що за останній місяць їхній продукт віртуальної реальності залучив понад 4 млн користувачів з усього світу.

В організації розповіли, що співпраця з платформою створення 3D-аватарів Naver Zepeto проходить дуже плідно. Розробники працюють не покладаючи рук. Проєкт My House, який був запущений у ході технологічної виставки International Consumer Electronics Show 2022 (CES), продемонстрував відмінні результати, набувши популярності.

У Samsung заявили, що незабаром після релізу вони впровадили низку інновацій і зуміли залучити чимало молодих талановитих фахівців, які приєдналися до розробки віртуальних світів. Завдяки цьому, в останні тижні користувачі отримали можливість персоналізувати свої цифрові будинки за допомогою меблів, техніки та інших предметів.

Автори заявили, що їм вдалося залучити кілька мільйонів користувачів, яким дуже подобається прикрашати свої віртуальні будинки, роблячи їх унікальними. Позначка 4 млн клієнтів стала найвищим показником для партнерських сервісів.

Гігант виробництва електроніки планує і надалі займатися розвитком метавсесвіту та впровадженням NFT-колекцій. У компанії впевнені, що ці галузі несуть величезні перспективи з фінансового та соціального погляду.

Представники фірми повідомили, що найближчим часом оголосять про підписання нових партнерських угод із компаніями, які допоможуть із розвитком інфраструктури, пов’язаної із цифровими валютами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.