Decimated

У розробку блокчейн-гри Decimated інвестували $3,5 млн.

Ігрова студія Fracture Labs з Естонії, відома своєю грою на виживання Decimated, залучила фінансування у розмірі $3,5 млн. Інвестиційний раунд очолили компанії Alameda Research, Huobi Ventures, Spartan Group, Cryptology AG та інші відомі інвестори.

Отримані кошти будуть витрачені на розробку ігор та створення торгового NFT-майданчика, назва яких з’явиться у 2022 році. На сьогодні Fracture Labs зібрала загалом $8 млрд.

Decimated не нова гра в ігровій спільноті блокчейнів. Це одна з перших криптоігр на основі 3D, яка не вийшла на ринок у 2019 році, оскільки тоді ринкові умови були не найкращими.

Спочатку план полягав у тому, щоб випустити гру на Ethereum, але потім команда Fracture Labs вирішила перейти в екосистему Solana, що швидко росте, з більш ніж 400 децентралізованими додатками.

Зауважимо, ще у 2019 році гра Decimated здобула титул «Краща криптогра» на конференції CGC, а нещодавно була нагороджена премією Epic MegaGrant від Unreal Engine.

Зараз, коли попит на такі ігри підвищився вкотре, гра готується з’явитися на екранах комп’ютерів у 2022 році.

Decimated – це рольова гра на виживання, де люди живуть у постапокаліптичному світі та збереження життя є ключовим моментом.

Внутрішньоігрові предмети, такі як транспортні засоби та конструкції – цифрові активи, якими гравець повною мірою володіє і може продавати на майбутньому маркетплейсі.

Нативна валюта – ігровий токен DIO із фіксованою емісією в один мільярд токенів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *