2 Квітня 2021 в 14:42
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Ripple допустили відмову від токена XRP

Ripple крипта

Ripple розглядає сценарій відмови від XRP. Таку думку в інтерв’ю CNN висловив глава компанії Бред Гарлінгхаус.

За словами Гарлінгхауса, незважаючи на судові розгляди з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), компанія робить успіхи.

«Для Ripple хороші новини в тому, що ми продовжуємо укладати партнерства. Ми підписали контракти з 20 фінансовими установами по всьому світу з тих пір, як SEC подала позов », – сказав Гарлінгхаус.


При цьому він допустив відмову компанії від XRP, хоч і вважає, що біржовий регулятор по суті займається полюванням на відьом. Таким чином Гарлінгхаус прокоментував відсутність претензій SEC до біткоіни і ether.

Ripple починає з чистого аркуша


Це перший раз, коли розташована в Сан-Франциско Фінтех-компанія допускає відмову від XRP. Втім, не схоже, щоб заяви Гарлінгхауса хоч якось вплинули на ціну токена.

Ціна токена в парі XRP / USDT на момент написання матеріалу виросла на 2,05% до $ 0,58. Ринкова капіталізація підскочила на $ 614,8 млн.

Раніше в інтерв’ю Bloomberg, глава Ripple заявив, що сподівається залагодити конфлікт уже з новою адміністрацією SEC.

«Я сподіваюся, що Гері Генслера, ймовірно нового голови SEC, затвердять через пару тижнів. Це хороша можливість поговорити з новим керівництвом », – сказав Гарлінгхаус.


Біржовий регулятор подав до суду на Ripple в кінці 2020 року. Комісія стверджує, що XRP підпадає під визначення цінних паперів, але каліфорнійський стартап з цим категорично не згоден. У Ripple підкреслюють, що XRP – це криптовалюта, така ж як біткоін або ether.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар