Майнери

У РФ запропонували частково знизити тариф на підключення майнерів

Мінекономрозвитку РФ пропонує дозволити майнінг криптовалют у регіонах зі стійким профіцитом генерації електроенергії та запровадити прийнятні тарифи на її використання для компаній. Про це повідомляють «Известия» із посиланням на пресслужбу відомства.

Передбачається, що знижені розцінки встановлять за підключення майнінгових ферм та центрів обробки даних до енергоджерел, а також за використання електрики.

На думку Мінекономіки, це дозволить уникнути ризиків нестачі потужностей для постачання житла та промисловості на решті територій.

Загалом видобуток криптовалют рекомендують визнати комерційною діяльністю та стягувати податки за фактом обміну криптовалют у рублі.

На тлі цього у відомстві обговорюють запровадження порога використання електроенергії фізособами. Його перевищення буде сигналом про здійснення майнінгу споживачами й призведе до встановлення для них вищого тарифу, як для бізнесу.

Нагадаємо, уряд РФ затвердив дорожню карту регулювання обігу криптовалюту. На її підставі вже готовий чорновий варіант відповідного законопроєкту. За твердженням голови комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолія Аксакова, документ містить положення щодо регулювання майнінгу.

Раніше у Мінфіні РФ описали попередню схему оподаткування криптовалют. Відомство оцінило розмір надходжень до бюджету від легалізації ринку в 10-15 млрд рублів, додавши, що основний обсяг виплат припаде на майнерів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.