OSL

У Південній Кореї введуть податок на прибуток з криптовалютних транзакцій

Уряд Південної Кореї планує ввести 20% податок на прибуток від транзакцій з криптовалют. Закон набере чинності з наступного року, про що повідомив уряд на нараді заступників міністрів.

Остання ініціатива від влади Південної Кореї пов’язана зі зростальним занепокоєнням серед інвесторів, які закликають відкласти запропонований урядом план оподаткування. Навпаки, на думку уряду, будь-який прибуток, отриманий від криптовалют, повинен повідомлятися при поданні податкової декларації.

Під час вищезгаданої зустрічі фінансовому регулятору Південної Кореї Комісії з фінансових послуг [FSC] було доручено контролювати та регулювати крипторинок. Влада також вирішила продовжити період спеціальної кампанії уряду до вересня, щоб відстежувати та припиняти незаконну діяльність в криптосфері.

FSC також оголосив, що внутрішні криптоінвестори будуть захищені відповідно до переглянутого закону, а активи, що зберігаються на зареєстрованих криптобіржах, будуть захищені «природним чином».

Голова FSC, Ин Сон Су, раніше відзначав, що біржі, зареєстровані за всіма правилами, будуть перебувати під наглядом «Закону про подання і використання певної інформації про фінансові операції» Південної Кореї з поправками.

«Тільки криптобіржі, які взяли банківські рахунки на справжні імена та отримали сертифікат системи управління інформаційною безпекою від Корейського агентства Інтернету і безпеки, можуть претендувати на участь в додатку», – додав Су.

FSC також попередив, що всі 200 криптобірж в країні можуть бути закриті, якщо вони не будуть дотримуватись набору нових правил. Це необхідно для захисту інвесторів, які проживають на території країни.

Криптовалютні біржі Південної Кореї повинні до 25 вересня 2020 року подати заявку на схвалення регулювальних органів. Водночас FSC стежитиме за тим, щоб чинні підприємства відповідали нормам країни, щоб не порушувати її економічний стан.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *