Intel

У мережі з’явилися характеристики відеокарти Intel

Дискретна відеокарта від Intel з’явиться на ноутбуках Dell та ASUS вже у першому кварталі 2022 року. Про це пише ресурс VideoCardz.com із посиланням на ютуб-канал Moore’s Law is Dead. Згідно з представленими даними, десктопний варіант під назвою Intel Alchemist DG2-128EU отримав 6 Гб пам’яті GDDR6 з 96-бітною шиною.

Intel

На ноутбуках, втім, будуть встановлені відеокарти з 64-бітовим інтерфейсом і 4 Гб пам’яті. Споживання такої відеокарти становитиме 75 Вт. Обидві відеокарти функціонують з урахуванням Intel Xe-HPG. Як пише VideoCardz.com, всього відомо про існування трьох версій графічного процесора моделі DG2 та шести Arc Alchemist.

Які моделі будуть ставити на ноутбуки, а які віддадуть для десктопних версій, виробник не уточнює. Вартість відеокарти може стартувати від $200, проте остаточний цінник ще не визначений. Як вважає автор каналу Moore’s Law is Dead, продуктивність Arc Alchemist A128 може бути нарівні з відеокартами NVIDIA GeForce GTX 1650 та GTX 1650 SUPER.

Intel

Чи підійдуть відеокарти від Intel для майнінгу ETH, залишається невідомо. Однак якщо порівняти з відеокартами від NVIDIA, то вищезгадані моделі здатні видавати до ~13,38 Мх/сек на пулі f2pool, згідно з даними minerstat. За поточним курсом ETH, цілодобовий майнінг приносить ~$0,97 без урахування витрат на електроенергію.

Вперше про плани Intel щодо ринку відеокарт стало відомо ще в середині жовтня. Тоді ЗМІ з’ясували, що Intel випустить власну відеокарту без обмеження щодо майнінгу. Як сказав віце-президент Intel за клієнтською графікою Роджер Чендлер, при створенні Arc в Intel не виходили зі спонукань обмежити доступ до продукту для майнерів. Чендлер додав, що відеокарти корпорації націлені насамперед на геймерів і творців контенту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.