14 Лютого 2023 в 19:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У мережі Cardano зафіксовано різкий сплеск активності криптокитів

Carnado
Share this page to Telegram

Спад на ринку, який спостерігається у лютому, змусив багатьох експертів говорити про те, що ми перебуваємо на порозі чергового витка криптозими. Проте низка цифрових активів все ще поводяться відносно стабільно. Наприклад, ончейн-метрики вказують на те, що активність китів в екосистемі Cardano продовжує зростати.

Згідно зі звітом State of Cardano від 14 лютого, чисельність транзакцій у мережі ADA стійко зростає з початку місяця. Наприклад, 1 лютого було зафіксовано понад 1600 транзакцій із загальним обсягом від $100 тис., що на 467% порівняно із січневими показниками.

Також зазначалося, що адреси, що містять від 10 000 до 10 млн монет ADA накопичили близько $660 млн монет, які за актуальним курсом оцінюються в $235,5 млн.

Станом на 14 лютого Cardano минулої доби додала близько 2,6% і торгується поблизу позначки $0,36. Якщо говорити про ринкові показники за минулий тиждень, то монета просіла у ціні на 5,3%.

У минулому наша редакція розповідала: цінні папери криптовалютних компаній Coinbase та MicroStrategy зросли у вартості на тлі макроекономічної статистики, що надійшла зі США. З’явилися відомості, що за підсумками січня індекс споживчих цін знизився з 6,5% до 6,4%. Як зазначили профільні експерти, динаміка уповільнення інфляції в поточному періоді виявилася не настільки вираженою. Основною причиною стали високі ціни на нерухомість, енергоносії та харчі.

Якщо говорити про флагман крипторинка, то він відреагував на цю подію спокійно. У моменті актив втратив близько $300, проте покупцям вдалося стримати тиск ведмедів і оперативно нівелювати локальну просідання. До 18:00 біткоїн подолав позначку $22 200.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар