Майнінг

У майнерів в Ірані конфіскували 7000 машин для майнінгу

Згідно із заявою іранського новинного порталу, у майнерів в Ірані конфіскували 7000 машин для майнінгу криптовалют. Операція проводилася спільно з владою країни, в ході неї було виявлено майнінг-ферму на 7000 машин на покинутій фабриці в Тегерані.

Ця партія вважається найбільшою з усіх, що були конфісковані в ході операцій іранської влади.

Схожа ситуація вже відбувалася раніше. Під час однієї з операцій правоохоронними органами Сполученого Королівства Великобританії була виявлена ​​криптоферма, яка займалася майнінгом на вкраденій електриці. Хоча попередньо поліція Великобританії шукала ферму, що вирощує канабіс.

У країні зараз організована ціла кампанія проти майнерів криптовалют, коли гоніння піддаються навіть блокчейн-проєкти. Основною причиною для такої активації державної діяльності проти майнінгу названа проблема з відключенням електроенергії, в тому числі в містах і на промислових підприємствах. Майнери переслідуються, а операції з видобутку криптовалют заборонені до вересня.

Однак, незалежно від цього, в Ірані триває процес видобутку біткоіна, навіть в умовах його офіційної незаконності.
Як повідомляє аналітичне агентство, майнери в Ірані мають чим ризикувати щодо майнінгу. Тільки за 2021 рік вони змогли заробити майже 1 млрд доларів доходу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *