23 Лютого 2022 в 21:36
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У магазині Apple озброєний захопив заручника та вимагав $226 млн у крипті

Apple
Share this page to Telegram

Поліція Амстердама затримала після 5-годинної облоги злочинця, який захопив заручника та вимагав за нього викуп у криптоактивах понад $200 млн.

У центрі Амстердама 27-річний місцевий житель озброївся пістолетом та автоматом та захопив у заручники відвідувача магазину Apple. Він погоджувався випустити бранця лише в тому випадку, якщо йому передадуть $226 млн у криптоактивах, а також гарантують вільний вихід із приміщення, повідомляє Dutch News.

Повідомляється, що злочинець зі зброєю у двох руках зайшов до магазину Apple практично в центрі Амстердама. У цей час там знаходилося приблизно 70 людей, одну з яких він узяв у заручники. За попередніми даними, головним постраждалим став 44-річний мешканець Великої Британії. Нападник направив зброю на бранця і вистрілив щонайменше 4 рази у повітря, щоб залякати решту присутніх.

Правоохоронці досить швидко відреагували на сигнал та прибули на місце. Зловмисник вийшов із ними на контакт, запросивши для звільнення заручника $226 млн у цифрових активах, а також безперешкодний вихід із будівлі магазину. Очевидці також зазначають, що на 27-річному стрільці була одягнена куртка, під якою, здавалося, був вибуховий пристрій.

Представник поліції зазначив, що злочинець погрожував зброєю і погрожував підірвати себе, тому вони поставилися до того, що відбувається, з максимальною відповідальністю.

За кілька годин зловмисник запросив води, яку йому правоохоронці передали за допомогою робота. Проте, коли амстердамець вийшов із магазину за водою, заручник улучив момент і втік. Стрілець вирішив погнатися за ним, але був збитий автомобілем поліцейських, які оперативно зреагували на зміну ситуації.

Потерпілого злочинця доправили до лікарні, а от заручник та інші присутні в магазині люди залишилися цілими та неушкодженими.

Глава місцевої поліції Френк Пау похвалив 44-річного британця за виявлену мужність та кмітливість, зазначивши, що той зіграв ключову і навіть героїчну роль, “форсувавши прорив”.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар