26 Січня 2023 в 21:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У лютому криптоаналітик очікує зростання біткоїна вище $30000

біткоін
Share this page to Telegram

Криптоаналітик Kaleo написав у Твіттері, що, подолавши низхідний тренд, що розпочався у листопаді 2022 року, ціна біткоїна швидко підніметься до $30 000.

Судячи з прогнозованої аналітиком траєкторії біткоїна на чотиригодинному графіку, він припускає, що в лютому флагманський цифровий актив може злетіти вище за рівень опору на $30 000.

btc

За словами експерта, біткоїн перевершить Ethereum (ETH) у відповідній торговій парі, оскільки флагманський криптоактив націлений на рівень $30 000.

Внаслідок цього ефіріум впаде трохи більш ніж на 30% до рівня 0,0510 BTC, який востаннє реєструвався в середині 2022 року.

BTC

Kaleo не сумнівається, що біткоїн також з легкістю перевершить альткоїни, про що говорить рівень домінування, що росте, найбільшого за ринковою капіталізацією цифрового активу.

Ваші улюблені альткоїни можуть повільно зростати з погляду ціни в доларах США, але усвідомлюєте ви це чи ні, більшість з них демпінгують у парі з біткоїном, і немає жодних ознак того, що ця тенденція сповільниться найближчим часом.

BTC
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар