Shar Pei

У криптосвіт вривається нова порода собак та новий токен Shar Pei

Монети-меми є цифрові токени, натхненні жартами в соціальних мережах, побудованих на сарказмі та каламбурах. Dogecoin, Shiba Inu входять у топ-20 криптовалют за величиною ринкової капіталізації, куди також входять такі фундаментальні проєкти як біткоїн та ефіріум.

Що відрізняє такі криптовалюти від основних цифрових валют – популярність, через яку люди купують монети на тему собаки породи сіба-іну. Однак зараз криптосвіт готується підкорити шарпей, а точніше токен Shar Pei (SHARPEI).

Шарпей – це порода сторожових і мисливських собак родом з Китаю зі зморшкуватою шкірою. Команда токена Shar Pei заявляє, що не має наміру отримувати прибуток від токена-мема, маючи лише величезне бажання асоціюватися з цією назвою.

Передбачається, що загальна пропозиція починається зі 100 млрд, половина з яких на найближчі місяці вже заблокована. Проєкт не планує проводити приватних токенсейлів, раундів фінансування та ін.

Після запуску три тижні тому, за даними CoinGecko, токен показує падіння на 46%, відповідно до цього ми спостерігали помітний зліт. Поточна ціна Shar Pei становить $0,00007027, але не це головне.

За заявою команди, токени SHARPEI дозволять користувачам зберігати на своїх гаманцях мільйони, мільярди або трильйони доларів одночасно. Зрозуміло, це в майбутньому, бо поки що ринкова капіталізація дорівнює $3,5 млн, кількість власників — 5000, але це ж монета-мем, у неї все попереду.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.