11 Лютого 2022 в 20:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Intel назвали замовників нового чіпа для майнінгу біткоїну

Intel
Share this page to Telegram

Наприкінці 2022 року Intel випустить спеціалізований чіп для майнінгу біткоїну, а кілька компаній вже додано до списку очікування. Про це йдеться на сайті виробника мікросхем.

Одними з перших клієнтів є Block (раніше Square) Джека Дорсі, майнінгові компанії Argo Blockchain та GRIID Infrastructure. Остання розкрила угоду з Intel у заявці для SEC.

Intel буде просувати відкриту та безпечну екосистему блокчейну, а також допоможе розвитку цієї технології відповідальним і стійким чином”, – заявили в компанії.

Згідно з повідомленням, чіпи випустять на «маленьких мікросхемах», тому їхній реліз вплине на поточні виробничі процеси. Деталі пообіцяли розкрити на міжнародній конференції ISSCC у лютому.

Нагадаємо, у 2018 році Intel подала патентну заявку на апаратний «прискорювач» майнінгу, покликаний знизити енерговитрати під час видобутку біткоїну та інших криптовалют.

У січні 2021 року стало відомо про плани компанії представити «низьковольтний високоефективний ASIC-Майнер» першої криптовалюти на демонстраційній сесії ISSCC 23 лютого.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар