Guggenheim

У Guggenheim допускають нові розпродажі біткоіна, в довгостроковій перспективі валюта продовжить зростання

Скотт Майнерд попереджає про більш жорстку корекцію найближчим часом. У довгостроковій перспективі біткоін досягне $ 600,000.

Скотт Майнерд, директор Guggenheim з інвестицій, попереджає про можливість повторного розпродажу біткоіна. Попри ведмежі настрої в короткостроковій перспективі, в довгостроковій вони залишаються більш оптимістичними.

Недавнє падіння, як вважає Майнерд, не було справжнім дном для BTC. Фінансист закликає інвесторів проявити терпіння – криптовалюта, яка раніше демонструвала експоненціальне зростання, не зможе швидко повернутися до колишніх максимумів. Додатковою перешкодою на шляху до відновлення є той факт, що багато хто з вкладників тепер переказує кошти в менші цифрові активи.

Будь-який ринок, який стає експоненціальним, автоматично стає нестійким. Я просто подивився на це і зрозумів, що, з огляду на розмір кроку, який, по суті, був манією або бульбашкою, традиційно ви отримуєте спад 50-75% від вершини бульбашки.

У довгостроковій перспективі справедлива ціна біткоіна складе $ 400,000-600,000. Ймовірно, це буде пов’язано з тим, що частина коштів буде перенаправлена із золота в “цифру”. Крім біткоіна, переможцем на новому ринку стане Ethereum (ETH), вважає Майнерд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *