Galaxy Digital

У Galaxy Digital спрогнозували зростання біткоіна до $ 70 тис. до кінця року

У компанії вважають, що, попри регуляторну невизначеність, ціна першої криптовалюти оновить історичний максимум, оскільки інституційні інвестори почнуть купувати цифрові монети.
Співкерівник відділу трейдингу в Galaxy Digital Джейсон Урбан в інтерв’ю Kitco News спрогнозував, що біткоін до кінця поточного року оновить історичний максимум і виросте до $ 70 тис. На думку Урбана, негативний новинний фон, який зараз спостерігається на крипторинку, розсіється вже до осені.

Також трейдер використовував термінологію бейсболу, назвавши прийняття біткоіна інституційними інвесторами «першим іннінгом». Іннінг в бейсболі називають один з дев’яти періодів, на які розділена гра. Це своєрідний аналог тайму в футболі, періоду в хокеї або чверті в баскетболі.

Урбан вважає, що поки багатьох інституційних інвесторів, охочих увійти на крипторинок, стримує регуляторна невизначеність. Але коли ситуація зміниться, ціна біткоіна злетить до нового максимуму через великий попит на монети та обмеженої пропозиції, додав трейдер.

Компанія з управління цифровими активами Galaxy Digital була заснована колишнім співробітником Goldman Sachs Майком Новограцем у 2018 році. З 6 липня 2020 року акції компанії торгуються на фондовій біржі Торонто.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.