21 Березня 2023 в 07:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Coinbase виявили потенціал ChatGPT як інструменту для аналізу криптоактивів

Coinbase
Share this page to Telegram

Команда біржі дійшла висновку, що бот не може поки що замінити стандартну процедуру аналізу активів, але може використовуватися після неї для контрольної перевірки.

Криптобіржа Coinbase протестувала ChatGPT як інструмент для перевірки токенів перед можливим лістингом та порівняла результати зі стандартною процедурою перевірки. У звіті біржі йдеться про те, що ChatGPT не досягнув потрібного рівня точності для інтеграції в процес аналізу активів, але продемонстрував достатній потенціал, який Coinbase продовжить досліджувати.

Команда біржі порівняла 20 результатів перевірки від ChatGPT зі своєю стандартною перевіркою. У 12 випадках вони збіглися. З 8 результатів, що залишилися, в 5 випадках бот неправильно позначив високоризиковий актив як низькоризиковий. У повідомленні наголошується, що це дуже поганий результат, оскільки недооцінка ризику набагато шкідливіша, ніж переоцінка.

У ході експерименту з’ясувалося, що ChatGPT не здатний “зрозуміти”, що йому не вистачає даних для виконання надійного аналізу, і це призводить до пробілів в оцінці, оскільки додаткові фактори залишаються непоміченими.

Також тест показав, що бот може бути непослідовним: коли йому ставили одне й те саме питання кілька разів, він не завжди видавав ту саму відповідь.

У результаті команда біржі дійшла висновку, що робота поки не підходить як інструмент для повноцінної перевірки активів. Але в Coinbase очікують, що його точність можна підвищити, і для початку інженери можуть використовувати ChatGPT для виконання додаткової контрольної перевірки, щоб виявити ризики, які могли бути згаяні при стандартній перевірці.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар