14 Липня 2021 в 09:26
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У червні різко скоротилися обсяги криптовалютної торгівлі

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Для біткоіна є один важливий показник, який говорить на користь його подальшого зростання.

За даними CryptoCompare, в червні обсяг торгівлі криптовалют впав в порівнянні з травнем на 42,3%. Максимальний обсяг угод був відзначений 22 червня (138,23 млрд доларів). Якщо подивитися на дані про спотові операції на криптобіржах, то зниження оборотів склало 42,7%.

Угоди з ф’ючерсами на криптовалюти впали в обсягах на 40,9%, тобто на 16,4 млрд доларів за місяць, опинившись на мінімальному з січня поточного року рівні. Падіння обсягів угод за строковими контрактами з біткоіном і Ethereum склало 31,8% і 29,3% відповідно.

Обсяг угод з усіма видами деривативів на криптовалюти зменшився в червні на 40,7%, до 3,2 трлн дол. проти 5,4 трлн дол. у травні.

Згідно з даними Glassnode, за останні три тижні обсяг резервів біткоіна на криптобіржах впав на 40 тис. BTC, тобто приблизно на 28% від сумарного припливу криптовалюти №1 на такі майданчики з квітня поточного року. Glassnode вважає, що в цей час на криптобіржах зберігається близько 2,56 млн BTC, при цьому дані іншої аналітичної компанії, Viebase, дають ще меншу цифру – всього 1,53 млн BTC, що становить близько 7,3% від загальної пропозиції криптовалюти № 1.

Хай там що, ситуація на ринку біткоіна зміниться на користь зростання цього цифрового активу – в цьому переконаний глава Skybridge Capital Трой Гаєскі.

За його словами, він спостерігає акумуляцію біткоіна великими гравцями, які перестають їх виводити на криптобіржі, а зберігають на цифрових гаманцях. В результаті, він прогнозує, що в якийсь момент часу виникне великий диспаритет між попитом і пропозицією біткоіна, як це вже було в листопаді 2020 року, що призвело до зростання ціни біткоіна. Тоді попит на криптовалюту №1 став помітно перевищувати пропозицію даного цифрового активу, якщо говорити про доступні для покупки біткоіни.

Тим часом і дані про лінії Боллинджера в технічному аналізі вказують на те, що ситуація на ринку починає все більше бути схожою з тим, що спостерігалося в середині жовтня 2020 року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар