NFT

У червні продажі NFT скоротилися в 20 разів

За останні 30 днів продажу невзаємозамінних токенів (NFT) скоротилися приблизно у 20 разів. Про це повідомляє CNBC з посиланням на дані аналітичного сервісу Nonfungible.

NFT

9 травня обсяг продажів NFT досяг $ 176 млн в день, а до 15 червня показник скоротився до $ 8,7 млн.

«Кожного разу після швидкого зростання будь-якого тренду буде відносне зниження, яке в основному означає стабілізацію ринку», – пояснив головний операційний директор Nonfungible Готьє Цуппінгер.

Глава NFT-платформи S!NG Джефф Ослер пов’язав подію із корекцією ринку криптовалют.

Головний операційний директор дослідницької компанії L’Atelier Надя Іванова зазначила, що ринок розглядав NFT за мільйони доларів як спекулятивні активи.

«Такі ринки нестабільні та можуть вичерпатися. У NFT є довгострокові перспективи. У міру розвитку технологій доповненої та віртуальної реальності люди будуть проводити більше часу і витрачати більше грошей віртуально », – додала вона.

У квітні середня ціна NFT знизилася на 67% в порівнянні з лютневим піком, згідно Nonfungible.

Раніше CEO Psyops Capital назвав корекцію на ринку NFT «тихим крахом». Він заявив, що через низьку ліквідність ринку продавцям складно оцінювати настрій покупців, тому ціна їх активу може несподівано опинитися в рази менше вартості придбання.

Нагадаємо, що продавши NFT за $ 69,3 млн художник Beeple назвав міхуром ситуацію на ринку і порівняв його з бумом доткомів початку нульових.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *