XRP

У червні Джед МакКалеб продав 240 млн XRP на $ 148 млн

Фінтех-компанія з Сан-Франциско Ripple досить давно з’являється в новинах через тривалий судовий процес, ініційований в грудні минулого року SEC.

В його рамках Комісія з цінних паперів і бірж також звинуватила співзасновника Ripple Крістіана Ларсена і генерального директора компанії Бреда Гарлінгхауса в незаконному розміщенні цінних паперів, в результаті чого було зібрано понад $ 1,3 млрд шляхом продажу XRP.

З цієї причини й з-за ринкової корекції ціна XRP досить сильно постраждала. Увечері 26 червня XRP торгувався трохи нижче позначки $ 0,60, показуючи -5% за останні 24 години.

Є ще один важливий аспект – колишній технічний директор Ripple Джед МакКалеб продав в цьому місяці близько 240 мільйонів XRP, в результаті чого вартість цифрового активу впала з $ 1,09 до $ 0,593.

Згідно з даними провайдера аналітики XRP XRPScan, з початку червня МакКалеб зробив приблизно 24 транзакції на суму $ 148 млн.

XRP

Зауважимо, що 2 травня в рамках своєї угоди з Ripple колишній технічний директор отримав від компанії понад 442 мільйонів XRP. Відповідно до цього документа, за все МакКалеб отримає близько 8 мільярдів токенів XRP.

На поточний момент баланс його гаманця tacostand становить близько 413 мільйонів XRP.

XRP

Дані на сайті jed.tequ.dev зображають, як скоро криптомільярдер може вичерпати свої запаси XRP.

XRP

Джед МакКалеб почав роботу в Ripple у 2011 році, тоді він був одним із засновників компанії. У 2014 році він покинув проєкт і почав розробку мережі Stellar (XLM). У цьому році він був включений в «Криптовалютні магнати в списку мільярдерів Forbes 2021 року».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.