Chainalysis

У Chainalysis зафіксували зростання інвестицій жителів Індії в криптовалюти

Обсяг інвестицій в криптовалюти громадян Індії за підсумками 2020 року зріс з $ 200 млн до $ 38,8 млрд. Такі цифри наводить Chainalysis, пише Bloomberg.

Аналітики зафіксували прискорення зростання показника в середині року, перш ніж ці темпи стали параболічними. За їхніми оцінками, аудиторія криптоінвесторів в Індії досягла 15 млн. Для порівняння: в США чисельність власників цифрових активів становить 23 млн, у Великобританії – 2,3 млн.

Chainalysis

Дані ілюструють ефект від прийнятого в березні 2020 року рішення Верховного суду про скасування заборони Резервного банку Індії на обслуговування фінустановами криптовалютних компаній.

Видання відзначило загрозу посилення законодавства. Однак скепсис влади не завадив зростанню інтересу до криптовалют серед індійців у віці від 18 до 35 років, які вважали за краще їх, ніж золото.

«Їм набагато простіше інвестувати в цифрові активи, ніж в дорогоцінний метал через простоту процесу», – зазначив Сандип Гоєнка, співзасновник біткоін-біржі ZebPay.

Нагадаємо, в червні Bloomberg повідомив про плани уряду Індії внести зміни в законопроєкт про заборону криптовалют і розглянути можливість регулювання даного класу активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *