23 Серпня 2021 в 07:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Binance інвестує Сінгапур

Binance
Share this page to Telegram

Як повідомляють деякі джерела, криптовалютна біржа Binance збирається отримати інвестиції в розмірі не менше 200 мільярдів доларів. Від кого збирається отримати біржа такі величезні кошти? Найімовірніше, це буде Сінгапур.

Навіщо біржі такі фінанси? Швидше за все це пов’язано з тим, що зараз біржа знаходиться під сильним тиском з боку регуляторів, які оформляють на неї різноманітні штрафні санкції, аж до заборони вести діяльність на території тієї чи іншої країни.

Відповідно, це приносить певні збитки компанії, і викликає роздратування у клієнтів та інвесторів. Особливо це не подобається інвесторам, які навіть відмовляються проводити черговий раунд фінансування. Звичайно, це не може не турбувати представників криптобіржі.

Тому платформа і шукає всі можливі способи для того, щоб отримати додаткове фінансування. Швидше за все, це буде Сінгапур, як найбільш ймовірний варіант.

Цікавий факт, Binance Singapore повідомила про те, що генеральним директором буде призначений Річард Тенг. Раніше він займав пост директора з корпоративних фінансів Валютного управління Сінгапуру протягом 13 років. Можливо, це і пов’язано з тим, що аналітики припускають, що саме Сінгапур і буде тією країною, яка надасть 200 мільярдів доларів інвестицій для компанії.

До чого це може призвести надалі? Якщо це станеться найближчим часом, тоді це може послужити позитивним сигналом для інвесторів. Таким чином, компанія підтвердить, що здатна долати кризові явища, пов’язані з законодавчими обмеженнями та заборонами щодо її.

Також це має позитивно вплинути і на загальний статут криптовалютної біржі. Не кожен майданчик зможе зараз отримати такі значні обсяги інвестицій. Тому Binance може довести всім, що як і раніше є зажаданим майданчиком. Водночас деякі її кроки щодо верифікації користувачів можуть нівелювати позитивний ефект від можливого отримання інвестицій на 200 мільярдів доларів.

Залишається дочекатися, коли саме компанія зможе отримати таку гігантську суму і від кого, і подивитися, який ефект надасть цю подію на репутацію біржі, яка зараз дуже підмочена.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар