цифровий рубль

У Банку Росії спрогнозували заміну «заразних грошей» цифровим рублем

Перший заступник голови ЦБ Сергій Швецов назвав готівку технологією, що відходить.
Цифровий рубль через кілька десятиліть замінить «заразні гроші», оскільки готівкові кошти є технологією, що відходить, заявив перший заступник голови ЦБ Сергій Швецов в ході Петербурзького міжнародного економічного форуму, передає ТАСС. За словами Швецова, готівкові гроші вже зараз використовують для обслуговування «сірого» бізнесу, або в разі, коли немає можливості провести безготівковий платіж.

«Все-таки папір – це інфекція. Кажуть же – «брудні гроші», так ось ми ще отримали й заразні. Напевно, це технологія, що відходить », – зазначив Швецов.

Також перший заступник голови ЦБ нагадав, що поки регулятор не прийняв остаточне рішення про введення цифрового рубля – це станеться після того, як Банк Росії проведе тестування прототипу платформи для роботи з цифровим рублем, який буде створений до кінця поточного року.

Торік ЦБ в рамках регулятивної «пісочниці» протестував три сервіси, пов’язаних з цифровими валютами – сервісу для колективного майнінгу цифрових валют, платіжної системи з використанням цифрової валюти, а також сервісу для інвестицій в цифрові активи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.