Новини Bitcoin

У банку BIS прокоментували рішення Сальвадора про легалізацію біткоіна

У МВФ розкритикували рішення влади Сальвадора про легалізацію біткоіна, в Банку міжнародних розрахунків (BIS) також висловили занепокоєння з цього приводу.

Нагадаємо, одним з найважливіших подій в криптосфері стало прийняття закону парламентом Сальвадора, яка визнає криптовалюту легальним платіжним засобом. Бенуа Кере, який очолює інноваційний центр BIS, підкреслив, що цікаво буде подивитися, як фінансовий сектор Сальвадора зможе прийняти біткоін.

Це цікавий експеримент, проте в цілому наша позиція не змінюється, і ми розглядаємо BTC як спекулятивний інструмент, наводить слова топменеджера агентство Reuters.

Бенуа Кере сказав:

Ми ясно дали зрозуміти в BIS, що ми не бачимо підстав для того, що біткоін пройде цей тест, щоб стати платіжним засобом. Біткоін – це спекулятивний актив і повинен регулюватися за відповідними правилами.

Керівництво Банку міжнародних розрахунків періодично заявляє про те, що центробанкам необхідно розробити таку систему, яка дозволить контролювати переміщення коштів в криптовалюті.

Ще в січні глава BIS Аугустин Карстенс розповідав про необхідність якнайшвидшого впровадження регулювання криптосфери. При чому ставку потрібно робити не на біткоін, а на стейблкоіни, забезпечені фіатними грошима.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *