криптовалюти

У Банку Англії закликають до невідкладного регулювання криптовалют

Заступник керівника з фінансової стабільності в Банку Англії Джон Канліфф розповів про ризики, які криптовалюта представляє для фінансової системи. Окремо він згадав стейблкоіни, децентралізоване фінансування і торгівлю деривативами на незабезпечені цифрові активи.

Попри те, що Канліфф неодноразово повторював, що ринки криптовалют залишаються досить невеликими, він підкреслив, що ризики, які вони представляють, залежать від «ступеня взаємозв’язку між криптовалютами і звичайним фінансовим сектором». І вона поступово зростає.

У зв’язку з цим чиновник виявив, що відсутність регулювання критично, особливо з урахуванням темпів розвитку галузі. За його словами, прийняття норм «необхідно провести в терміновому порядку».

Ризики для фінансової стабільності зараз відносно обмежені, але вони можуть вирости дуже швидко, якщо, як я очікую, ця область продовжить розвиватися і розширюватися такими темпами.

Наскільки великі ці ризики в чималому ступені буде залежати від характеру і швидкості відповіді регуляційних і наглядових органів.

Банк Англії вже приступив до регулювання криптовалют, продовжуючи роботу над цифровим фунтом. Разом з Кетрін Бреддік з Міністерства фінансів Великобританії Канліфф очолює нещодавно створену спільну робочу групу з двох регуляційних органів Великобританії, які займають цифровою валютою.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *