22 Листопада 2021 в 21:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У 2021 році кількість унікальних DeFi-адрес зросла на 233%

DeFi
Share this page to Telegram

З моменту своєї появи децентралізовані фінанси (DeFi) покращили життя багатьох людей та організацій у криптопросторі. Завдяки різним варіантам впровадження та сценаріям використання, що сприяють великому розвитку, DeFi стали однією з рушійних сил зростання криптовалюти з 2020 року. Це новий інструмент починає підривати основи централізації та частково передає владу людям.

Не дивно, що популярність сектору DeFi різко зросла – станом на січень 2021 року в цю сферу було інвестовано понад $20,5 млрд. Децентралізовані автономні організації (DAO) DeFi, такі як Uniswap, Compound, Aave та Synthetix, у другому кварталі розгорнули організаційну структуру, що дозволяє фірмам координувати фінансові рішення.

Китайський журналіст, який веде у Твіттері обліковий запис Wu Blockchain, написав, що 21 листопада кількість унікальних адрес, які використовують DeFi, перевищила 4 мільйони. Таким чином, за даними Dune Analytics, кількість незалежних адрес DeFi цього року зросла на 233%.

При цьому не забуватимемо високий рівень крадіжок та злочинів, який змушує по-іншому поглянути на DeFi. За повідомленням Elliptic, у 2021 році користувачі та інвестори DeFi зазнали збитків понад $10,8 млрд.

Очевидно, що цей інструмент має великий шлях, перш ніж у масовому та безпечному режимі обслуговувати користувачів по всьому світу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар