Decentraland

Тижневе зростання криптовалют Decentraland (MANA) склало 261%

Ігрова криптовалюта Decentraland (MANA) знаходиться у висхідному торговому тренді. Насамперед за один день криптовалюта MANA додала 80%, зламавши модель бичачого вимпела з величезним обсягом покупок на багатьох біржах і піднявшись більш ніж на 313,48% за тиждень. На момент написання MANA займала 50-е місце у рейтингу CoinGecko з ціною $2,9.

Decentraland визначає себе як платформу віртуальної реальності, що працює на блокчейні Ethereum, яка дозволяє користувачам створювати та монетизувати контент та додатки.

Одночасно зі зростанням вартості біткоїну стрибок цін MANA супроводжувався зростанням усіх криптопроєктів, пов’язаних із метавсесвітом. Цей ефект забезпечений зміною назви Facebook на Meta та зміною курсу розвитку у бік метавсесвіту.

Справді, ребрендинг Facebook є частиною масштабної перебудови компанії, яка розпочалася ще у вересні з інвестицій у ліди та партнерства, пов’язаних із метавсесвітом, на суму $50 млн.

У своїй промові про ребрендинг компанії генеральний директор Марк Цукерберг заявив, що «метасвіт – це наступний рубіж, як і соціальні мережі, коли ми тільки починали».

Ще однією причиною підвищення ціни може бути активність криптокитів, які таємно купують Decentraland (MANA), очікуючи на ралі альткоїнів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *