Twitter

Twitter розглядає можливість інтеграції децентралізованих програм

Twitter сформував спеціалізовану команду для дослідження можливостей у сфері криптовалюту, повідомляє Financial Times. Підрозділ Twitter Crypto має стати «центром передового досвіду для всього, що пов’язано з блокчейном та Web3».

“Ми розглядаємо можливості для інтеграції децентралізованих технологій у наші продукти та інфраструктуру”, – повідомили в компанії.

Першочерговими напрямками Twitter Crypto є платежі, способи створення контенту для заробітку криптовалюти та децентралізація соцмережі.

У вересні Twitter оголосив про додавання функції відправки перекладів між користувачами в біткоїні. Крім того, компанія працює над модулем підтвердження володіння незамінними токенами (NFT).

«Twitter розуміє криптовалюти, як показали рання інтеграція біткоін-платежів та аутентифікації NFT, — заявила глава підрозділу Тесс Рінеарсон. – Існує ще так багато можливостей, щоб допомогти людям брати участь у децентралізованому інтернеті безпосередньо з Twitter».

Також Рінеарсон підтримає програму Bluesky, у рамках якої Twitter досліджує способи децентралізації соціальних мереж. Компанія має намір підготувати єдиний стандарт, спираючись на який розробники могли б створювати сумісні один з одним програми.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *