Bitcoin

Творець Twitter поставив мету зробити Bitcoin національною валютою для Інтернету

Засновник соцмережі Twitter Джек Дорсі виступив в ролі одного з основних спікерів криптоконференції Bitcoin 2021 Маямі. Підприємець активно розвиває платіжний додаток Square, пов’язаний з основною криптовалютою.

7

За словами Дорсі, Bitcoin став основною метою дня нього і єдиним цифровим активом, підтримуваним компанією з метою зробити з BTC національну валюту Інтернету.

За словами підприємця, тільки цей інструмент дає рівноправний доступ до платіжних послуг для всього населення Землі. Завдяки блокчейну та Інтернету, це часто єдиний доступний спосіб порятунку своїх заощаджень від інфляції для малозабезпеченого населення бідних країн.

Саме цей фактор змусив Square займатися криптовалютою. Компанія вірить в BTC, тому вклала в неї $ 170 млн і створила фонд для розвитку Bitcoin-ініціатив в країнах Африки. Наступним етапом стане випуск холодного гаманця.

Дорсі пообіцяв створити пристрій з відкритим кодом, дизайн якого буде розроблений спільними зусиллями спільноти. Підприємець також обіцяв фінансово підтримати будь-яку ідею щодо масштабування блокчейну криптовалюти.

В кінці свого виступу на Bitcoin 2021 закликав майнерів до більшої відповідальності за екологію. На думку творця Twitter, розвиток шахт на відновлюваної енергії, може бути вигідним для майнінгу, але головним плюсом стане незалежність мережі від великих корпоративних постачальників і госініціатив.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *