11 Травня 2021 в 16:42
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Творець EOS відкриє власну криптобіржу з капіталом в $ 10 млрд

EOS
Share this page to Telegram

Компанія Block.one, що стоїть за розробкою блокчейн-протоколу EOSIO, сьогодні оголосила про створення нового незалежного підрозділу Bullish Global.

До кінця року фірма має намір запустити власну криптовалютну біржу Bullish на блокчейні. Користувачам обіцяють «підвищену продуктивність, приватність і правову відповідність, що забезпечуються технологією центральної книги заявок з вертикально інтегрованими перевагами архітектури ринку децентралізованих фінансів (DeFi)».

Очікується, що Bullish буде підтримувати нові інструменти в областях автоматизованого маркетмейкінгу, кредитування та управління портфелями. Біржа буде ґрунтуватися на протоколі EOSIO і публічному блокчейні EOS.

Згідно Block.one, Bullish Global отримала понад $ 10 млрд фінансування в цифрових і традиційних валютах. З цієї суми сама фірма вклала $ 100 млн, 164 000 BTC і 20 млн EOS, а $ 300 млн надали зовнішні інвестори. У їх число увійшли Thiel Capital і Founders Fund співзасновника PayPal Пітера Тіля, британський мільярдер Алан Ховард, Galaxy Digital, інвестиційний банк Nomura та інші.

«Успішне заповнення прогалини між цифровими активами і інституційними інвесторами визначить майбутнє фінансового сектора, в той час як ми спостерігаємо все більш широке поширення цифрових валют», – заявив Ховард.

EOS помітно здав позиції з початку року і зараз є 19-м найбільшим активом на крипторинку. Після сьогоднішнього оголошення його ціна піднялася більше ніж на чверть.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар