Чому крипторинок впав

Твіт FX Hedge або криптокити опустили ринок на $ 288 мільярдів?

Непідтверджене повідомлення про те, що Казначейство США звинувачує кілька фінансових організацій у відмиванні грошей в криптовалюті, викликало хаос на ринку криптовалют.

Повідомлення, опубліковане у Твіттері, можливо спровокувало паніку на ринку., опубліковане в обліковому записі FXHedge.

Після того як твіт поширився в соціальних мережах, протягом 54 хвилин ринок криптовалют втратив $ 288 млрд ринкової капіталізації.

Сам біткоін впав до рівня $ 51 000, а топові альткоіни втратили в ціні від 10% до 20%.

Головний юрисконсульт Compound Finance Джейк Червінський вважає, що твіт FXHedge не заслуговує на довіру, оскільки справи про відмивання грошей підпадають під юрисдикцію Міністерства юстиції США, а не в Казначейство США. Також він додав, що було б дивно стягувати штраф відразу з декількох фінансових установ:

Я вважаю це неправдоподібним. Сам твіт підозрілий: Казначейство не стягує штрафи за відмивання грошей (Міністерство юстиції), і справа відразу проти кількох фінансових організацій одночасно є незвичайним. Крім того, розслідування кримінальних справ строго конфіденційні. Мене не переконують ці неназвані «джерела».

Слід зазначити, що раніше обліковий запис FXHedge вже містив неправдиві заяви, відповідно, і до цієї інформації слід ставитися з великою часткою скепсису.

Той факт, що один малодостовірний твіт міг завдавати збитків в сотні мільярдів, говорить про крихкість кріпторинка, який залишається дуже чутливим до чуток і домислів.

Недобросовісні користувачі Twitter можуть використовувати своїх передплатників в якості зброї, щоб заполонити кріпторинок дезінформацією. Наприклад, на початку березня фейковая обліковий запис ZeroHedge опублікувала помилковий твіт про те, що Apple використовує біткоїн.

На момент написання статті біткоїн відновився до $ 57 400, альткоіни також скорочують негативні відсотки.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.