Майнери

Туристи допомогли абхазьким майнерам

Влада Абхазії продовжує боротьбу з майнерами й залучає самі різні способи для зниження географії підпільної криптодобичі.

МВС спільно з енергетиками періодично проводить рейди з метою виявлення майнінг-ферм, таємно підключених до електромереж. Влада навіть закликала місцевих жителів до того, щоб вони інформували правоохоронців про людей, в чиєму будинку працює обладнання для майнінгу.

Уряд використав і такий метод, як віялові відключення енергопостачання цілих районів республіки. Однак проблема підпільного майнінгу досі так і не вирішена.

З настанням туристичного сезону абхазькі майнери отримали додаткову перевагу. Влада була вимушена відмовитися від припинення енергопостачання районів, по меншій мірі, в денний час доби.

Тільки в нічний час компанія “Чорноморенерго” зможе знеструмлювати ті населені пункти, де зафіксовані найбільші масштаби розкрадань електроенергії. Відповідна постанова набирає чинності з 28 червня, повідомили в пресцентрі енергокомпанії.

Відзначимо, що президент Абхазії Аслан Бжанія недавно знову допустив легалізацію майнінгу в тому випадку, якщо Росія збільшить постачання електрики в республіку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *