криптовалюти

TRM Labs залучає $ 60 млн від Visa та Amex

Після того, як Mastercard купила CipherTrace у вересні, American Express та Visa підтримали TRM.

Компанія TRM Labs, що займається розслідуваннями блокчейнів, заявила у вівторок, що вона зібрала 60 мільйонів доларів у раунді, різні спонсори якого наголошують на впливовому охопленні індустрії криптоаналітики.

Згідно з пресрелізом, гігант Tiger Global, який інвестує у стартапи, очолив Серію B. Але, можливо, більш показовими були менші вкладники у таблицю капіталізації TRM. Серед них: компанії-емітенти кредитних карток (American Express, Visa, Citi), платіжні фірми Block (уроджена Square), ранній спонсор PayPal та безліч криптовалютних венчурних капіталістів.

“В Amex ми постійно надаємо нашим клієнтам інноваційні продукти та послуги безпечним та сумісним чином у рамках цих фазових зрушень, і ми тісно співпрацюємо з лідерами ринку, такими як TRM, щоб продовжувати залишатися на крок попереду”, – сказала провідний директор Amex Ventures, Маргарет Лім через прессекретаря.

Сказав Террі Ангелос, глобальний глава Visa з крипто- та фінтех-технологій: «Підвищення довіри та безпеки у крипто-екосистемі за допомогою складної оцінки ризиків є ключем до майбутнього криптографії та ми бачимо TRM як лідер у цій галузі».

Раунд акцій проходить майже через шість місяців після того, як TRM залучила 14 мільйонів доларів у червневій серії A. Генеральний директор Естебан Кастано, на той час сказав CoinDesk, що його компанія з відстеження, яка надає інструменти для криптографічних розслідувань урядам та корпораціям, показала зростання виторгу на 600% у річному обчисленні. Ця цифра не змінилася у пресрелізі у вівторок.

Проте її чисельність різко збільшилась. У TRM працювало 60 осіб, у порівнянні з 30 у червні.

TRM також почала підписувати свої перші великі федеральні контракти у другій половині 2021 року. Вона підписала угоду на мільйон доларів з IRS у вересні через кілька місяців після того, як ФБР стало клієнтом свого веб-програмного забезпечення.

Лідер ринку Chainalysis залучила Series E, на 100 мільйонів доларів у червні. CipherTrace залучила 27 мільйонів доларів у червні, перш ніж у вересні була придбана Mastercard. У жовтні Elliptic залучила 60 мільйонів доларів.

Усі чотири допомагають банкам та правоохоронним органам відстежувати незаконні кошти, що переміщуються через загальнодоступні блокчейни. Заявлена ​​перевага TRM – широта; він каже, що покриває більше криптографії, ніж будь-хто з його конкурентів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *