Біткоін

Трейдингові керівники відзначають прибуток від криптовалют

Попри спад криптовалют, який, за словами керівників ринку, пов’язаний з інституційними продажами, установи фіксують прибуток.

Ціна біткоїну за ніч у суботу впала нижче за 43.000 доларів, впавши з максимумів близько 57.000 доларів у п’ятницю. Хоча ціна біткоїну відтоді компенсувала деякі з цих втрат — торгівля перевищувала 49.000 доларів на момент написання. Трейдингові керівники розповідають, що великі інституційні продажі викликали ширше зрушення на ринку.

Зокрема, один трейдинговий керівник сказав, що була установа, яка в п’ятницю вранці продала біткоїнів на суму понад 500 мільйонів доларів.

Цей продаж викликав “агресивну ліквідацію” на ринку деривативів криптовалюти, додав він. Як зазначив Ларрі Чермак із The Block, на ринку було ліквідовано понад 1,3 мільярда довгострокових позицій при переході з 51.000 до 42.000 доларів. Загальний відкритий інтерес на ринку деривативів також впав з 21,6 млрд доларів до 16,7 млрд доларів менш ніж за годину.

Такі ліквідації нетипові над ринком криптовалют. За останній рік, певні просідання на ринку посилилися через надмірні зусилля трейдерів на офшорних майданчиках, що ліквідуються.

«У всіх був гарний рік, і з урахуванням того, що цей гравець прийшов з традиційних фінансів, вони уважно стежать за макроекономічним середовищем, яке наразі виглядає хистким», – зазначив виконавчий директор крипто-фірми FalconX, Айя Канторович.

За останні кілька тижнів трейдери, що торгують криптовалютою та акціями, були змушені перетравлювати заголовки, пов’язані з варіантом COVID-19, відомим як Omicron, і повідомленнями Федеральної резервної системи США в те, що насувається щось більш серйозне.

З усім тим, Канторович сказала The Block, що покупці все ще залишаються у цій грі.

“Ми бачимо багато позабіржових компаній, і в першу чергу покупці приходять, щоб зайняти довгострокову позицію”, – зазначила вона.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *