Біткоін

Трейдери за добу перевели на біржі рекордну кількість біткоінів

Приплив криптовалюти на біржі виявився на максимальних значеннях з березня 2020 року. Тоді ціна активу падала на 50% за день, опускаючись нижче $ 4 тис.
У червні стався найбільший добовий приплив біткоіна на криптобіржі з березня 2020 року, з’ясували аналітики блокчейн-компанії CryptoQuant. Її виконавчий директор Кі Янг Джу повідомив, що «кити» почали продавати активи, що підсилюють ведмежі настрої на ринку. «Китами» називають великих власників криптовалют.

CryptoQuant використовує індекс капітуляції «китів», який дозволяє оцінити їх дії в поточний момент часу. Зараз індекс перейшов в позитивну зону, що говорить про можливий продаж біткоіна великими гравцями. Індекс був позитивним у 2018 і 2019 роках, коли криптовалюти перебували в стадії глибокої корекції.

18 травня 2021 року був зафіксований попередній рекордний приплив біткоіна – максимум за 14 місяців. На наступний день вартість першої криптовалюти обвалилася майже на третину до $ 30 тис.

У березні 2020 року курс біткоіна падав майже на 50% за добу. В моменті котирування криптовалюти опускалися нижче за позначку $ 4 тис.

Передбачається, що користувачі починають активно відправляти свої біткоіни на біржі, коли хочуть від них позбутися. Відтік криптовалют з торговельного майданчика говорить про зворотне – що інвестори продовжують зберігати активи в очікуванні подальшого зростання котирувань.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.