Shiba Inu

Трейдери скидають Shiba Inu: Монета впала на 60%

Криптовалюта Shiba Inu (SHIBA) наприкінці жовтня тестувала максимальні значення у своїй історії. Монета сягала $0,0000885.

Великий внесок у її накачування зробив гендиректор Tesla Ілон Маск, який спровокував хайп у соціальних мережах. Інтернет-користувачі стали масово скуповувати цей токен, який зміг із капіталізації навіть ненадовго обійти свого основного конкурента Dogecoin (DOGE).

Накачування тривало протягом кількох тижнів, після чого трейдери, які акумулювали найбільший обсяг криптовалюти, стали продавати її в рамках фіксації прибутку. У результаті ціна SHIBA впала приблизно на 60% до $0,00003846. Капіталізація впала за сім днів на 21% – до $21,118 млрд.

У Всесвітньому павутинні спостерігається падіння інтересу до токена, про це свідчать дані Google Trends.

Аналітик Алекс Крюгер вважає, що Shiba Inu вступив у ведмежий цикл. Швидше за все, розпродаж найближчими днями триватиме.

Поки що складно сказати, на якому рівні можлива зміна динаміки. Деякі трейдери вважають, що дно очікується близько $0,00002394. На цій психологічній відмітці монета вступить у зону купівлі, після чого варто чекати невеликого відскоку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.